Ostatní slaboproudé systémy

 

V minulosti jsme instalovali ve sportbarech po celé republice velkoplošnou projekci. S nástupem velkých televizorů s obrovským rozlišením se domníváme, že projekce je již na ústupu.

Docházkové systémy na profesionální úrovni nabízí liberecká společnost IKOS, se kterou dlouhodobě spolupracujeme.

Ozvučovací systémy neinstalujeme tak často, jako v minulosti. V poslední době pak především pro společnost Antonie Hotels.

Telekomunikační technika dříve na našich akcích představovala i malé telefonní ústředny a tabla. Dnes to řeší IP videotelefony.

Televizní a satelitní technika je obor, který se stále vyvíjí, sázíme proto na spolupráci s profesionály.

Ozvučovací systémy

Ozvučovací systémy můžeme z našeho pohledu rozdělit na klasické systémy, tedy např. hifi ozvučení rodinných domů, a zjednodušeně řečeno systémy stovoltové. Ty se používají převážně pro ozvučení restaurací a velkých prostor jako jsou supermarkety. Zvláštní kapitolou jsou samozřejmě systémy evakuačního rozhlasu dle ČSN EN 60849. K tomu je třeba přidat ozvučení IP a Wi-Fi.

Ozvučovací systémy jsme schopni namontovat do supermarketů, obchodních domů, hotelů, zábavních center, sportovních zařízení, škol, veřejných institucí, úřadů, letišť, nádraží i průmyslových podniků.

Pro majitele rodinných domů může být zajímavá nabídka tzv. multiroom ozvučení, kdy je možné si v každé místnosti pustit něco jiného. V minulosti jsme ozvučovali sportbary po celé republice. Zajímavé jsou tzv. maticové systémy, u kterých můžeme do více sálů jednoho podniku pouštět buď stejnou hudbu, nebo do každého něco jiného a tyto možnosti vzájemně kombinovat. Tento systém jsme realizovali např. v resortu Montanie na Souši.

ilustrační fotografie potvrzení vstupu

Telekomunikační technika

S ohledem na široký záběr technologií úzce spolupracujeme v této oblasti s několika lokálními specialisty, se kterými jsme schopní vám nabídnout jak řešení např. od společnosti 2N, tak např. cenově podstatně výhodnějšími softwarovými IP telefonními ústřednami čínské provenience.

ilustrační fotografie telekomunikační technologie

Televizní a satelitní technika

Zde platí podobné pravidlo, jako u telekomunikační techniky. Téměř od začátku podnikání v oboru spolupracujeme s firmou Petr Stiller - SAT & AUDIO SERVIS.

ilustrační fotografie televizní techniky