Elektronické zabezpečovací systémy

 

Co jsou zabezpečovací systémy?

Každý z nás se již setkal s informací, že byl vykraden ten či onen dům, byt, automobil… Pojem "zabezpečovačka" je všeobecně znám. Elektronický zabezpečovací systém (EZS) je obecně poplachový systém pro detekci a indikaci přítomnosti, vstupu nebo pokusu o vstup narušitele do střežených objektů.

Co nabízíme?

Jsme schopni provést návrh a realizaci zabezpečovacích systémů pro všechny typy objektů dle požadavků a možností zákazníka s ohledem na podmínky pojišťoven a podle individuálních podmínek v objektu.

Součástí EZS mohou být i doplňkové detektory, signalizující překročení určité teploty, její rychlý nárůst nebo zakouření prostoru. Nejedná se ale o systém EPS dále uvedený, ale pouze o doplňkovou požární signalizaci v rámci EZS. Použití detektorů signalizujících nebezpečí požáru buď v rámci EZS nebo autonomně je dáno Vyhláškou o požární ochraně staveb.

Napište nám
schéma elektronických zabezpečovacích systémů

Spojení EZS a kamerových systémů

V objektech, kde je instalován zabezpečovací i kamerový systém je vhodné oba systémy provázat. Minimálně tak, že buď sám majitel objektu, pověřená osoba nebo obsluha PCO, má možnost se po přijetí zprávy o napadení objektu vizuálně pomocí kamer přesvědčit, zda se skutečně např. v domě nebo na venkovní střežené ploše pohybují nepovolané osoby.

Dodavatelé:

logo Variant logo Variant logo Variant